Küsimus varustuse soetamise kohta

Siin räägitakse erinevatel teemadel, mis puudutavad tätoveerimist

Küsimus varustuse soetamise kohta

PostitusPostitas basic » 24 Dets 2014 10:01

Ahoi.

Plaan soetada kõik vajaminev tätoveerimisega tegelemiseks alustamiseks. Ühtteist olen juba uurinud, kuid küsiks siiski ka kaasmaalastelt nõu. Nn kitide kohta olen kuulnud arvamusi seinast seina.. on kellelgi kogemusi või oskab kiita või laita nt tattomaailm.com lehel pakutavaid kite. Või on siiski mõttekam kõik tarvikud eraldi osta ja komplekt kokku panna?

Cheers
basic

Re: Küsimus varustuse soetamise kohta

PostitusPostitas Deuce » 25 Dets 2014 16:18

Ma ei ole tätoveerija ja seega ei oska konkreetseid asju arvustada, kuid üldiselt kipub olema rusikareeglina mis tahes valdkonnas nii, et teatud piirini on kit täitsa OK, kuid mingist hetkest tuleb ikkagi varustust täiendada. Aga see, mida kõige rohkem tegelikult vaja läheks, selgubki ilmselt töö ja ja katsetamise käigus. Ühele meeldib ja sobib üks, teisele teine.
Ma tean tätoveerijaid, kes on kohe ostnud võimalikult korraliku masina ja sellega siis õppinud ja hiljem töötanud. Samas on palju selliseid meistreid, kes on esimese masina ise valmistanud ja siis aja jooksul erinevaid juurde muretsenud. Mõnel on kümneid masinaid.
Nii et erinevad võimalused. Isiklikult ma arvan, et kit on alustamiseks täitsa hea. Kuskilt peab ju nii ehk naa alustama.
Paluks veel julgelt arvamusi. Teemapüstitus on väga asjalik ja vajalik. Vaidlusest sünnib tõde.
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin

PostitusPostitas Udmurt » 29 Dets 2014 16:34

Vaata asjale niipidi, et mis seal kitis on. Et mida oma raha eest saad. Ilmselt on seal kõik kõige tähtsamad asjad pildi tegemiseks. Värvi kulub nagu leiba - seda peab nagunii juurde ostma. Nõelu ka. Muude asjadega on nii ja naa. Kui tahad midagi välja vahetada, on kulutus juba suurem.
Kitis on kõik need asjad kenasti kokku pakitud ja ilusasse kasti pandud. Võib-olla tuleb kümmekond euri odavam ka võrreldes sellega, kui kõik need asjad eraldi osta.
Et kui tahad ikka kõvemaks tegijaks saada, siis ära isegi kahtle, et sellega väljaminekud piirduvad.
Udmurt

PostitusPostitas basic » 05 Jaan 2015 22:42

Tänud vastuste eest.

Ei kahtlegi, pigem lihtsalt mugavuse ja asjade enda jaoks loogilisemaks tegemise mõttes kaalusin kiti-varianti, mitte niivõrd seetõttu, et soodsamalt saada.
basic

Mine Üldine tätoveeringu arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline