tattoo-machine-heart-on-sleeve-art-

Tatoveering.ee jagas tunnustust

Võtmaks möödunud aastat kokku, selgitasime välja 2013. aasta parima tätoveeringu, tätoveerimissalongi ja tätoveerija. Aasta parimaks tätoveeringuks valisime Jarmo Nuutre (Le Moustache Tattoo Parlour) tehtud suure seljapildi „Neli aastaaega“. Selle töö puhul hindasime originaalsust ja mitmetähenduslikkust, kuid ka eeskujulikku värvikasutust ja pildi harmoneerumist kehaga.

 

Aasta parima tätoveerimissalongi auhinna sai Backbone Tattoo Tartust. Selle salongi kasuks rääkis avatus ja hea renomee ning nelja tätoveerija tööde kõrge kvaliteet ja ühtlane tase.

 

Aasta parima tätoveerija auhinna otsustasime anda Jarmo Nuutrele. Nuutre väärtusena tõstame esile taotlust hoiduda massitööst ja teha võimalikult isiklikku ning puhast kunsti – tulemuseks ülimalt originaalsed ja eristuvad tätoveeringud.

 

„On hea meel, kui minu kunst vaatajatele meeldib. Mida aeg edasi, seda põnevamaks läheb. Edasi lähen suurema, väiksema või sama hooga, oleneb kuidas mingil hetkel tunne on,“ ütles Jarmo Nuutre.

„Saadud tunnustus rõõmustab meid ja innustab edasi liikuma,“ sedastati Backbone Tattoost. Salongi esindaja sõnul on nende edu saladuseks hea meeskonnatöö, innovaatilised mõtted ning soov edasi areneda.

 

Palju õnne võitjatele!

 

Meeldis? Jaga ka teistega