Tatojagab auhindu

Võida tattoo!

Head lugejad!

 

Meil on välja anda kaks toredat auhinda.

1. Esimene auhind läheb loosi nende vahel, kes ajavahemikul 20.01-10.03.2014 kasutavad Tatoveering.ee saiti. Mida tuleb teha? Laadi „Hinda pilte“ rubriiki üles foto oma tattoost või tee asjalik postitus foorumisse. Pilt tätoveeringust peab olema kindlasti Sinu enda oma. Foorumisse postitamisel jäägu „asjalikkus“ Sinu südametunnistusele – mõõta me seda ei saa, nii et osalevad kõik postituse teinud isikud, välja arvatud Tatoveering.ee liikmed ja kasutajakontota postitajad (viimastega pole lihtsalt võimalik kontakteeruda).

Auhinnaks on 35-eurone tätoveering Aivar Maidlalt (Maxxx Tattoo, Jüri, Harjumaa)

 

2. Teise auhinna loosimisel osalevad kõik isikud, kes saadavad meile ajavahemikul 20.01-31.03.2014 avaldamiskõlbuliku kaastöö. Kaastööd ilmuvad „Artiklid“ rubriigis. Need võiksid olla põnevad lugeda, seotud Eestiga või pakkuda näpunäiteid. Kaastöö piiriks on fantaasia. Tee näiteks lugu oma lemmiktätoveerijast või pildist. Vana-vanaemal oli jalal tattoo ja Sa tead selle taustalugu – pane kirja ja saada meile. Harivad tõlkelood – väga oodatud! Tore isiklik kogemus – ja läheb seegi. Augustamisest – miks mitte? Sulle ei meeldi kirjutada? Ei ole probleemi – tee hea tätoveerimisteemaline video või äge pildigalerii!

Ära lase end heidutada grammatikast. Kõik tekstid kuuluvad toimetamisele, loeb vaid teema ja sisu. Kui Sa ei ole oma teemas kindel, võid konsulteerida. Kaastöid avaldatakse nimega või ilma, vastavalt inimese soovile. Loosimine toimub juhuslikkuse põhimõttel ja Tatoveering.ee liikmed selles ei osale. Kui kaastöid laekub näiteks üks, siis saab selle autor auhinna endale.

Auhinnaks on 50-eurone kinkekaart Mamas Pride Tattoo´lt!

 

Head osalemist!

 

Meeldis? Jaga ka teistega