Baltic Tattoo Convention 2

Suvel toimub Riias teine Baltic Tattoo Convention.

Eelmisel aastal esimest korda aset leidnud üritus osutus edukaks – külastajaid oli üle tuhande. Sel aastal on kokkutulek veelgi suurem ja võimsam.

 

Baltic Tattoo Convention on Läti kõige tähtsam tätoveerimissündmus. Sellest võtab osa häid artiste väga paljudest riikidest: Lätist, Leedust, Iirimaalt, Inglismaalt, Saksamaalt, Venemaalt ja ka Eestist. Praeguse seisuga on osalemisest teatanud Backbone Tattoo.

 

Samaaegselt tätoveerimishuviliste kokkutulekuga leiab aset suur rula-show. Oma oskusi demonstreerivad balti riikide parimad sportlased. Külastajaid ootavad mitmesugused võistlused – näiteks joonistamis- ja maalimisvõistlus. Monster Energy korraldab erivõistlused. Alustavad tätoveerijad saavad õppida meistritelt spetsiaalsetes õpitubades. Kohapeal pakutakse toitlustust. Nautida saab tule-show´d ja muud põnevat.

 

Teine Baltic Tattoo Convention toimub 7.-8. juunini 2014. aastal. Asukoht on sama, mis eelmisel aastal: VEF Skeitparks Riias. Lisainformatsiooni leiad näoraamatust: https://www.facebook.com/baltictattooconvention

 

Meeldis? Jaga ka teistega