Vaja üles leida romantilise torniga maja

Mamas Pride Tattoo kolis

Neli aastat Luha tänaval asunud Tallinna tuntumaid tätoveerimissalonge Mamas Pride Tattoo vahetas hiljuti asukohta. Nüüd paikneb salong aadressil Pärnu mnt 142d.

 

Stuudio asetseb Tondi ärikeskuse taga. Hoone on selgesti äratuntav uhke torni tõttu. Salongi jõudmiseks tuleb minna trepist üles teisele korrusele (seal ongi vaid üks uks). Ruumid on esinduslikud, avarad ja õhuküllased, samas kodused. Igal tätoveerijal on töö tegemiseks nüüd oma tuba. Torniruumi saavad kasutada külalistätoveerijad.

 

„Selle koha leidmine oli juhus. Kui kuulutus üles pandi, olin teine helistaja ja vaataja. Meie järel oli järjekord. Ma ei kaalunud kaua,” räägib stuudio omanik Kaili Aavik uue koha leidmisest. Kolimine võttis aega kolm päeva. Juba teisel päeval tuli esimene klient konsultatsiooni. Uute ruumidega on rahul nii kliendid kui tätoveerijad. Töötajate koosseisus muutust pole. Tätoveerivad Kaili Aavik, Liisa Kask, Maarek Erm ja osalise tööajaga Britt Ressar.

 

„Luha tänaval alustasin üksi. Kolme tätoveerija jaoks oli seal ruumi vähe. Siin on potentsiaali,” on Kaili rahul. Uue koha eelistena tõstab ta veel esile väga head asukohta ja häid parkimisvõimalusi. Kohe üle tee on bussipeatus, mõnesaja meetri kaugusele jääb trammipeatus ja üsna lähedal on ka rongipeatus. Parkimine on tasuta ja sisehoovil jagub vabu kohti alati.

Vastuvõtuajad stuudios on kokkuleppelised.

 

Vaata lisaks: https://www.facebook.com/pages/Mamas-Pride-Tattoo-studio/137020682983295

 

Pildid:

 

Meeldis? Jaga ka teistega