Pilt uudisele

2015. aasta parimad valitud

2015. aasta parimad on välja selgitatud

 

Aasta parimate valimine ei ole kerge ülesanne, sest häid tätoveerijaid on palju ja auhindu tuleks välja anda rohkem kui praegu võimalik. Olukorra teeb lihtsamaks see, et valiku langetavad kolm osapoolt: toimetus, rahvas ja tätoveerijad. Meie arvates on nii kõige demokraatlikum ja õigem, sest tätoveerimise maailmas on ühtviisi tähtsad nii need, kes tätoveerivad, need, keda tätoveeritakse, aga ka need, kelle jaoks on tätoveerimine ennekõike kunst. Iga osapool lisab oma vaatenurga ja nii sünnibki tasakaalustatud tervik.

 

Aasta parim väike pilt: MICO GOLDOBIN

Mico Goldobin lõvi oktoober
Mico Goldobini foto

 

Aasta parim suur pilt: STEN-MARTIN SINISAAR (Pirados)

(pilt ei ole veel täielikult valmis)

Sten-Martin Sinisaar
Sten-Martin Sinisaare foto

 

Aasta parim salong: BACKBONE TATTOO

Backbone

Aasta parim artist: ROMAN WARWINK

Roman Warwink on tuntud eelkõige suuremate värviliste tätoveeringute meistrina. Ilus – see on esimene emotsioon, mis tema töid vaadates tekib. Osa inimesi arvab, et ta on parimaid tätoveerijaid Eestis. Warwink on jäänud avatuks erinevatele stiilidele. Igal kunstnikul on temalt midagi õppida. Tallinnas elava ja töötava Warwinki talenti on tähele pandud ka raja taga. Warwink ei ole mitte ainult hea spetsialist ja andekas kunstnik, vaid ka huvitav inimene (ja mitmeski mõttes erandlik tätoveerija). Mis puudutab suuri pilte, siis ilmselt on neid tänavu kõige rohkem teinud just tema. Kevadel tegi Warwinkist loo Iluguru.

Warwinki kunstiga tutvu: https://www.facebook.com/roman.warwink

 

Aasta tegu: LY AURELY BODY MODI BLOGI.

Ly Aureli on inimesi keha kaunistamise ja muutmise vallas ennastsalgavalt harinud juba mitu aastat, kuid nüüd on oma blogiga saavutanud täiesti uue taseme. See on kõige sisukam eestikeelne blogi, kust saab värskeimat asjatundlikku infot kõikvõimalikel keha muutmise teemadel. Ly ei pelga ka teemasid, millest teised ei kirjuta! Väga palju kasulikke nõuandeid väga laias vahemikus!

Vaata järele: https://bodymodiblogi.wordpress.com

 

Palju õnne võitjatele!

 

Meeldis? Jaga ka teistega