Auhinnad

Street Mirror Expo järelkajad

Tekst: Tatoveering.ee. Pildid: Erlend Štaub/Elu24

 

Tänavune Street Mirror Expo on läbi. Teeme sündmusest väikese kokkuvõtte.

 

Kõige suurem muudatus puudutab muidugi ruumi. Sedapuhku oli toimumispaigaks Kultuurikatel. Väga õnnestunud valik, eriti Rock Cafega võrreldes. Päris lahe oli astuda trepist üles tohutult suurde ruumi ja seista silmitsi tõsise messimeluga. Kultuurikatla ainuke puudus on WC-d. Kahest tillukesest ruumist jääb nii suure messi vajaduse jaoks ilmselgelt väheks. Kogu ürituse vältel pidid inimesed seisma pikas järjekorras. Raske mõista, miks ruumi omanikud pole sellist elementaarset asja ära korraldanud.

Roman Warwink

Artiste oli seekord palju rohkem kui eelmine kord. Positiivne on ka see, et kohale oli saadud tätoveerijate koorekiht. Tase oli ikka väga kõrge – lausa lust vaadata. Väga sümpaatne oli, et kohapeal sai osta teemasse puutuvat kirjandust, ajakirju, riideid, hügieenitooteid, ehteid jm. Üpris huvitav oli jälgida, kuidas tehakse pinstripe´i (Jarmo Nuutre). Kindlasti oli seal veel muudki põnevat.

Hindamine

Seda peab aga küll ütlema, et kui kohe alguses sisse tulla, siis on üsna raske lõpuni vastu pidada. Mingit tegevust võiks veel olla. Aga noh, ruumi kasvamiseks peab ka olema. Tean, et Eerol on olnud mõte tuua kohale põnevaid tsikleid ja USA autosid. Võib olla just selles suunas edasi vaadata? Eraldi tahaks veel mainida inimesi, kes kohale tulevad. Nende hulgas on väga värvikaid ja lahedaid tegelasi. Ütle veel, et eestlased on tagasihoidlikud.

Töö käib
Ürituse parim osa on piltide hindamine. See on päris efektne, aga tulevikus võiks siiski ekraani(d) appi võtta. Suures rahvamassis on päris raske löögile pääseda. Ülihea oleks, kui pandaks üles ka nimekiri, kes mingi auhinna sai. Aga pildid olid tõesti head. Vaata ja kadesta…

 

Üldiselt on astutud suur samm edasi ja korraldajad väärivad kõva aplausi. Oli lahe üritus!

Käsi võistlusel

Teised käsitlused

Väga huvitavalt on üritusest kirjutanud Ly Aurely. Tema artiklist leiab ka teiste käsitluste viited:

https://bodymodiblogi.wordpress.com/2016/09/12/bodymodi-reportaaz-street-mirror-expo-2016/

 

Suure piltide hindamise galeriiga saab tutvuda siin:

http://elu24.postimees.ee/v2/3832323/megagalerii-vaata-street-mirror-expo-ponevaid-voistlustoeid-kus-ueks-kohtunikest-oli-anu-saagim-kes-voistlejaid-lahkelt-sampanjadusiga-kostitas

 

Õhtulehe käsitlus:

http://www.ohtuleht.ee/758389/ohtulehe-galerii-palju-kirjut-nahka-ja-metalli-kultuurikatlas-toimus-tatoveeringumess

 

 

Meeldis? Jaga ka teistega