Küsimus varustuse soetamise kohta

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on SEES
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Küsimus varustuse soetamise kohta

Re: Küsimus varustuse soetamise kohta

Postitus Postitas basic » 05 Jaan 2015 22:42

Tänud vastuste eest.

Ei kahtlegi, pigem lihtsalt mugavuse ja asjade enda jaoks loogilisemaks tegemise mõttes kaalusin kiti-varianti, mitte niivõrd seetõttu, et soodsamalt saada.

Re: Küsimus varustuse soetamise kohta

Postitus Postitas Udmurt » 29 Dets 2014 16:34

Vaata asjale niipidi, et mis seal kitis on. Et mida oma raha eest saad. Ilmselt on seal kõik kõige tähtsamad asjad pildi tegemiseks. Värvi kulub nagu leiba - seda peab nagunii juurde ostma. Nõelu ka. Muude asjadega on nii ja naa. Kui tahad midagi välja vahetada, on kulutus juba suurem.
Kitis on kõik need asjad kenasti kokku pakitud ja ilusasse kasti pandud. Võib-olla tuleb kümmekond euri odavam ka võrreldes sellega, kui kõik need asjad eraldi osta.
Et kui tahad ikka kõvemaks tegijaks saada, siis ära isegi kahtle, et sellega väljaminekud piirduvad.

Re: Küsimus varustuse soetamise kohta

Postitus Postitas Deuce » 25 Dets 2014 16:18

Ma ei ole tätoveerija ja seega ei oska konkreetseid asju arvustada, kuid üldiselt kipub olema rusikareeglina mis tahes valdkonnas nii, et teatud piirini on kit täitsa OK, kuid mingist hetkest tuleb ikkagi varustust täiendada. Aga see, mida kõige rohkem tegelikult vaja läheks, selgubki ilmselt töö ja ja katsetamise käigus. Ühele meeldib ja sobib üks, teisele teine.
Ma tean tätoveerijaid, kes on kohe ostnud võimalikult korraliku masina ja sellega siis õppinud ja hiljem töötanud. Samas on palju selliseid meistreid, kes on esimese masina ise valmistanud ja siis aja jooksul erinevaid juurde muretsenud. Mõnel on kümneid masinaid.
Nii et erinevad võimalused. Isiklikult ma arvan, et kit on alustamiseks täitsa hea. Kuskilt peab ju nii ehk naa alustama.
Paluks veel julgelt arvamusi. Teemapüstitus on väga asjalik ja vajalik. Vaidlusest sünnib tõde.

Küsimus varustuse soetamise kohta

Postitus Postitas basic » 24 Dets 2014 10:01

Ahoi.

Plaan soetada kõik vajaminev tätoveerimisega tegelemiseks alustamiseks. Ühtteist olen juba uurinud, kuid küsiks siiski ka kaasmaalastelt nõu. Nn kitide kohta olen kuulnud arvamusi seinast seina.. on kellelgi kogemusi või oskab kiita või laita nt tattomaailm.com lehel pakutavaid kite. Või on siiski mõttekam kõik tarvikud eraldi osta ja komplekt kokku panna?

Cheers

Üles