Koostöövõimalus tätoveerijale

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on SEES
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Koostöövõimalus tätoveerijale

Re: Koostöövõimalus tätoveerijale

Postitus Postitas artsew » 03 Veebr 2015 10:05

Pane mingi osa portfooliost ka siis üles kui otsid kedagi. Muidu keegi ei tea kuidas võtta asja

Re: Koostöövõimalus tätoveerijale

Postitus Postitas alfa1711 » 02 Veebr 2015 22:13

Olen huvitatud koostööst õppinud tatoveerijaga. Mulle Piraados tatoo kinkis aparaadid ja muu sinna juurde kuuluv,teen siin vaikselt tatoveeringuid kuid tehnikast jääb palju puudu ja lihtsalt omalkäel on mul natuke raskevõitu õppida sest teatud nüansse ei tea.Aparaadid töötavad kehvalt ja ma ei tea,kuidas täpselt reguleerida jne. Võib-olla leidub Teil mingi varjant,et kellegiga koostööd teha ja ennast arendada, oleksin väga tänulik.

Koostöövõimalus tätoveerijale

Postitus Postitas Deuce » 23 Jaan 2015 12:24

Probleem:
Mingil põhjusel saadetakse meile üsna palju kirju tätoveerimissooviga või hinnapäringuid. Algul andsime nõu ja suunasime soove ühele või teisele artistile, kuid mingil hetkel hakkas see liiga palju aega võtma ja seetõttu loobusime kõikidele sellistele kirjadele vastamast. On tekkinud aga kahtlus, et ignoreerimine võib mõjuda halvasti saidi mainele ja teistpidi on see ka ressursi raiskamine.

Seetõttu võiks olla mõeldav teha koostööd mõne tätoveerijaga, kellele seda tüüpi kirjad edasi annaksime. Kui on huvi, võib tegutseda ka Tatoveering.ee nime all. On erinevaid võimalusi. Vastutasuks peaks artist aitama saiti ülal pidada.

Kui on huvi, ühendu! Arutame!

Üles

cron