Tatoo tehnika

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on SEES
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Tatoo tehnika

Re: Tatoo tehnika

Postitus Postitas alfa1711 » 21 Mär 2015 07:33

Selgita mulle sellest koostööst,ma tahan koostööd teha aga kellega ,kus.Saame kokku ja vaata minu aparaate ja selgita mulle täpselt mis ja kuidas? Nii ei ole mingit kasu sellest kirjutamisest ja küsimisest,kui mingit konkreetset vastust ja nõu ei ole. Minu telefon on 56460423,võtame ühendust ja räägime,parem oleks muidugi kokku saada ja silmast silma suhelda ning saaks oma probleemidele selgemad vastused ja ise samuti selgemalt väljenduda.

Re: Tatoo tehnika

Postitus Postitas Deuce » 21 Veebr 2015 16:35

Siis on küsimus põhiasjade selgeks tegemises. Kahtlen natuke, kas tuim kõrvaltvaatamine siin abiks on. See vajab natuke rohkem.

Re: Tatoo tehnika

Postitus Postitas alfa1711 » 16 Veebr 2015 12:04

Deuce kirjutas:Katsu oma probleemi pisut täpsemalt lahti rääkida. Mida Sa teha tahad? Milles problem väljendub?

Probleem on selles,et esiteks mul masinad kehvasti löövad,ei võta normaalselt tussi sisse ja ei tee korraga korralikku joont.Oliver mulle kiirkorras küll seletas aga ikkagi jäi palju vajaka. Kuidas neid masinaid reguleerida,samuti ei tea.Olen Oliveri telefoni numbri ära kaotanud,et temaga konsulteerida ja ei oska laiade nõeltega teha peenemaid jooni ja nagu näiteks linnu tiibasid.Olen kuulnud,et neid tehakse isegi 5-e nõelaga. Oleks vaja vaatata,kuidas profid teevad,kas sellist võimalust ei ole,et mõnda töö protsessi saaks kõrvalt vaatajana vaadata?

Re: Tatoo tehnika

Postitus Postitas Deuce » 05 Veebr 2015 19:54

Katsu oma probleemi pisut täpsemalt lahti rääkida. Mida Sa teha tahad? Milles problem väljendub?

Tatoo tehnika

Postitus Postitas alfa1711 » 05 Veebr 2015 07:13

Kuidas käsitled laiemaid nõelu,ma ei oska nenedega kuidagi teha ja seepärast teen peenikestega ja võtab väga palju aega.

Üles