Kas Tallinnas ja Eestis on turgu augustajatele?

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on SEES
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Kas Tallinnas ja Eestis on turgu augustajatele?

Re: Kas Tallinnas ja Eestis on turgu augustajatele?

Postitus Postitas LyAurely » 30 Nov 2017 01:08

Tallinnas on olemas kaks keha augustamise kohta (tegelikult on rohkem, vene ringkondades ja ei jää nii kergelt silma). Noo kui tahta tulla Eestis turule, siis ikkagi soovitaks võtta kõrgem lend, välismaal õppida APP augustaja käe all (meditsiiniline haridus tuleks kasuks ja hügieenikoolitused), pakkuda kvaliteetset teenust kvaliteetsest materjalidest ehetega. Tavapäraseid kehva kvaliteediga töö tegijaid on juba piisavalt Eestis. Augustamine ei ole nii, et lihtsalt teed augud ja ongi kõik. Oluline on ehete kvaliteet, kogemused, väljaõpe jne.

Re: Kas Tallinnas ja Eestis on turgu augustajatele?

Postitus Postitas Deuce » 17 Nov 2017 17:24

Ma arvan, et Tallinn on piisavalt suur linn, et toita ära enam kui ühe needistaja (kui on hea teenus, korralik reklaam jne). Ka minu käest on selle teenuse kohta sageli küsitud. Täpsemalt oskab ehk olukorda hinnata Ly-Aurely.

Kas Tallinnas ja Eestis on turgu augustajatele?

Postitus Postitas pierc » 15 Nov 2017 10:26

Küsimus on pealkirjas, aga jah - huvi on teada saada, kas needistajatele on ka mingit turgu, st kas on võimalik ka korralikult teenida või konkurentsiks on juba näiteks teadaolev Helen ja pole väga needihullust ka inimestel. Sest tätoveerijatel on erinevad stiilid ja kogemused, mille järgi valida. Augustajatel aga lihtsalt kogemus ja maine imo... or am i wrong?

Üles