Tatoveering.ee selgitab välja "aasta parima"

Kõik, mis puudutab saiti ja foorumit

Tatoveering.ee selgitab välja "aasta parima"

PostitusPostitas Deuce » 19 Nov 2014 12:24

Tatoveering.ee eesmärgiks on aidata kaasa tätoveerimiskultuuri arengule Eestis. Areng ei lähtu aga üksnes tähelepanu juhtimisest puudustele, tuleb osutada ka heale. Seetõttu tahaksime omalt poolt tunnustada neid, kes on sel aastal eriti positiivselt silma jäänud.

Sel aastal anname välja viis auhinda:
Tatoveering.ee aasta parim väike tätoveering
Tatoveering.ee aasta parim suur tätoveering
Tatoveering.eee aasta parim artist
Tatoveering.ee aasta parim salong
Tatoveering.ee aasta tätoveerimistegu (sõnalise tunnustuse auhind)

Parimad selgitavad välja: Tatoveering.ee toimetus, Eesti tätoveerijad ja lugejad. Kolme grupi hääled jagunevad võrdselt.

Hääli antakse 28.12.2013-28.12.2014 tehtud töödele. Häälte andmine lõppeb 28.12.2014 ja tulemused kuulutatakse välja 01.01.2015.

TÄPSUSTUSED:
Auhinnad:
Auhindu võiks olla palju rohkem, kuid rahalised võimalused seavad oma piiri. Sel aastal selgitame välja parima väikese ja suure tätoveeringu, artisti ja salongi ning tätoveerimisteo.

- Väikese tätoveeringuna mõistame pilti, mis on väikesem kui poolvarrukas
- Suure tätoveeringuna mõistame pilti, mis on suurem kui poolvarrukas
- Aasta parima artisti kandidaadid on kõik Eesti tätoveerijad. Eesti tätoveerijana mõistame inimest, kes töötab Eestis või ka väljaspool, kuid on aasta jooksul tätoveerinud ka eestlasi. Rahvus pole oluline, kuid eesti artistid, kes töötavad välismaal ja eestlasi tätoveerinud pole, jäävad konkursist välja (kuna nende panus Eesti tätoveerimiskultuuri pole parasjagu olnud piisavalt aktuaalne)
- Aasta parima salongi kandidaadid on kõik Eesti pinnal aasta jooksul tegutsenud tätoveeerimissalongid.
- Aasta tätoveerimisteo auhind kätkeb sõnalist tunnustust ja sellele võib kandideerida mis tahes tätoveerimisega seotud tegu, mis on toonud kasu kohalikule tätoveerimiskultuurile.

Tätoveerimine on kunst, aga see on ka hea ümberkäimine kliendiga. Tätoveerija vastutus on suurem kui kunstniku oma. Seetõttu peab artist/salong olema ilmutanud
1. Kunstilist ja tehnilist meisterlikkust
2. Tätoveerimise heade tavade ja hügieenireeglite kompromissitut täitmist
3. Positiivset suhtumist ja head teenindamist
Ja loomulikult peab ta olema silmapaistvalt tubli just sel aastal (see pole elutööauhind!)

Olgu artist kunstnikuna kui tahes hea, aga kui on teada, et ta ei järgi hügieenireegleid, kopeerib üks-ühele teiste töid, ei hooli kliendist, siis ta hindamiseks ei kvalifitseeru.

Hindamine:
- Valiku teevad Tatoveering.ee toimetus, Eesti tätoveerijad ja lugejad. Kõigi osapoolte hääle kaal on võrdne (3X33,4 protsenti). Võitja on see, kes saab kolmelt grupilt kõige enam hääli.
- Hääle andmiseks saab kasutada: käesoleva ürituse Facebooki lehe kommentaariumit, Tatoveering.ee kontakteerumisvormi, e-aadressi tatoveering@tatoveering.ee ja siin samas teemas.
- Tätoveerijad peaksid hääle andmisel lisama ka oma nime. Teiste puhul pole see oluline.
- Kõik kontakteerumisvormi või e-aadressi kaudu edastatud hääled jäävad anonüümseks.
- Hääle võib anda iga isik.
- Iga isik saab anda vaid ühe hääle kategooria kohta (kokku viis häält)
- Endale/oma tätoveeringule hääle andmine on lubatud (miks mitte, kui tundub parim)
- Hinnata saab vaid töid, mis on tehtud ajavahemikul 28.12.2013-28.12.2014

Mida teha, kui tahaks osaleda, aga ei tea, kellele häält anda? Aasta jooksul oleme Facebookis püüdnud tutvustada paremaid ja huvitavamaid töid. Loomulikult on meie valik subjektiivne ja ehk ka liialt Facebooki-keskne, kuid see annab siiski teatava ülevaate, mis aasta jooksul tehtud on.
Kunstnikku tunned töödest ehk tõeline kunst on jagatud kunst – seega on loomulik, et kunstnikku, kes oma töid lahkesti ja mitmekülgselt jagab, tuntakse paremini kui seda, kes töötab iseendale.


Konkursi korraldamist on võimalik ka rahaliselt toetada. Iga toetus on abiks ja võimaldab korraldada paremini ja suuremalt. Toetuse tegemiseks vajalikke andmeid küsi tatoveering@tatoveering.ee. Toetaja panust on võimalik nimeliselt märkida auhindade väljakuulutamise artiklis.

Parimat valikut!
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin
 
Postitusi: 120
Liitunud: 31 Juul 2013 13:47

Mine Sait ja foorum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline