Idee tätoveerimiskunsti näitusest

Siin räägitakse erinevatel teemadel, mis puudutavad tätoveerimist

Idee tätoveerimiskunsti näitusest

PostitusPostitas Deuce » 29 Jaan 2015 12:51

Kunsti ja tätoveerimiskunsti vahekord on huvitav teema. Oleks vägev, kui sellel teemal rohkem arutletaks. Eriti lahe oleks, kui tekiks diskussioon tätoveerimiskunsti ja tavalise kunsti vahel. Et natuke kaasa aidata, võiks korraldada tätoveerimiskunsti näituse. Asja laiem eesmärk oleks näidata, et tätoveerimine on täievääriline ja väga põnev kunstivorm.
Asja huvitavamaks tegemiseks võiks näitus järgida "snaktsioneeeritud" kunstnike näituste formaati ja peaks toimuma sellises kohas, kus käiakse tavapärast kunsti vaatamas - näiteks Tallinna kunstihoones vms.
Kas selline asi võiks tätoveerimisartistidele huvi pakkuda?

Mõned lisamõtted:
Eksponeeritama peaks tätoveeringuid piltidel, sest näitus peab jääma üles. Kõik kõvemad üksiktegijad ja salongid peaksid saama võimaluse oma kunsti esitleda.
On ka selline variant, et seal ei ole mitte ainult tätoveeringud, vaid ka muu kunst, mida paljud tätoveerijad väga edukalt viljelevad.
Võib-olla võiks seal olla ka mingisugused selgitavad tekstid?
Näituse avamisel võiks toimuda ka mingi tätoveerijate ja teiste kunstnike ühisüritus, kus uuritaks tätoveerimise ja kunsti seost. Ühisarutelu, töötuba, ...?

Kuidas tundub? Kiidate heaks või laidate? Kõik mõtted oodatud!
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin
 
Postitusi: 120
Liitunud: 31 Juul 2013 13:47

Mine Üldine tätoveeringu arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron