Le Moustache Tattoo Parlour

Siin räägitakse tätoveerijatest

Le Moustache Tattoo Parlour

PostitusPostitas admin » 10 Nov 2013 14:25

Tahaksin pühendada teema Le Moustache Tattoo Parlour´ile. Mõtlesin tutvustuse Facebooki teha, kuid mulle tundus, et siis varitseb oht, et tekst ja pildid hajuvad ühel hetkel üldise infomassi sisse ära. Foorumi eeliseks on paremad võimalused vajaliku info leidmisel.

Aga räägime siis Le Moustache´ist. Tema ankeedi leiad siit. Paljud teavad, et Le Moustache´is toimetab Jarmo "Chopper" Nuutre. Tegu on väga originaalse härrasmehe ja teeneka tätoveerijaga. Oma tegemistest ta ise rääkida ei armasta, seega tulebki teistel temast rääkida. Jarmo on tätoveerimisega väga kaua tegelenud. Ta on õpetanud isegi Kaili Aavikut.
Sellest on kirjutatud nõnda: "Jarmo Nuutre lasi oma esimese tätoveeringu teha juba 14 aastaselt. "See oli küll vägev! Mingi 14-aastane tuleb suure tattooga! Pärast seda hakkas Chopper endale ise teisele käele pilti tegema isetehtud masinaga – siis oli ikka täiesti teine aeg!" naerab Kaili aastat 1998. Kaili hakkaski kõrvalt õppima ja Chopperi peal proovima."
Jarmo on kuulus oma selgelt äratuntava, abstraktset laadi tätoveerimisstiili poolest. Eks ta armastabki rohkem oma kavandite põhjal teha, aga saab hästi hakkama ka teiste piltide tätoveerimisega. Igatahes, kui keegi tahab midagi väga originaalset, siis mingu Jarmo juurde.
Tätoveerimise kõrval tegeleb Jarmo muusikaga - on sellel alal saavutanud isegi üleilmse tunnustuse, kustom-autodega jpm. Nüüd mõned pildid ka:
Ilus töö, mis on tehtud kliendi pildi põhal
Pilt
Klassika ehk puhas kuld
Pilt
Disney+Tarantino=originaalne pilt. Pole siiski omalooming. Aga liiga hea, et mitte näidata.
Pilt
Töö, mis teeb mehe ühel hetkel kuulsaks. Lummav, võimas, uskumatu.
Pilt
admin
Site Admin
 
Postitusi: 16
Liitunud: 26 Juun 2013 15:47

Re: Le Moustache Tattoo Parlour

PostitusPostitas Deuce » 23 Dets 2013 16:23

Haruldane töö
Pilt
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin
 
Postitusi: 120
Liitunud: 31 Juul 2013 13:47


Mine Tegijate arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline