Halvad tätoveerimiskogemused

Siin räägitakse tätoveerijatest

Halvad tätoveerimiskogemused

PostitusPostitas Deuce » 08 Nov 2015 14:26

Siin teemas võiks arutada halbade tätoveerimiskogemuste üle. Ei taha, et kedagi või midagi asjatult maha tehakse või sildistatakse (kõigil juhtub vahel), kuid võiks koos analüüsida, miks asjad lähevad vahel nii nagu nad üldse minema ei peaks.
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin

Re: Halvad tätoveerimiskogemused

PostitusPostitas gelik » 10 Dets 2015 11:35

Võin kohe ilusti kaks pilti üles lükata, üks kavand ja siis teine sellest, mis mu keha nüüd "kaunistab". Oi, kui vihane ma olen. :) Tegija sai valitud tuttava peal nähtu järgi, temale oli küll väga kaunis töö tehtud. Ja siis sain mina sellise käki. Tattoo pole isegi mul kuu aega vana. Detailid puudu, mõõtkavast väljas, jooned liiga paksud. Eile sai jutul käidud, temaarust kõik OK. Pigem nagu mina süüdi, et ta siuke jäi :)

Pilt
Pilt
gelik

PostitusPostitas LyAurely » 10 Dets 2015 17:57

:evil: ei oskagi kohe esimese hooga midagi öelda. Kindlasti on selle tätoveeringu ebaõnnestumises süüdi tätoveerija.

Kahjuks selliseid halbu kogemusi ikka ja jälle on näha ja kuulda, sest Eestis on endiselt väga palju tätoveerijaid, kes tegelikult peaksid oma tegevuse lõpetama. Inimesed võiksid sellel teemal rohkem rääkida, sest see aitaks päästa teiste nahka.

Samuti alati soovitaks uurida väga põhjalikult tätoveerija eelnevaid töösid. Siis on juba võimalik tuvastada, kas tätoveerija teeb hea tööd või mitte.
LyAurely

PostitusPostitas gelik » 10 Dets 2015 22:15

Lasen esialgse plaani järgi selle siiski eemaldada. Lasen korraliku dokumentatsiooni koostada eemalduse kohta ja kavatsen selle eemalduse raha välja nõuda tätoveerijalt. Mul on ju selleks täielik õigus? Iga silm näeb, et kavandist on asi kaugel. Eemaldusega tegelev arst soovitas mul eelnevalt siiski koguda erinevate tätoveerijate kirjalike arvamusi antud töö kohta, et mulle on tõesti reaalne saast keha peale tehtud. On see üldse reaalne, et mingi tegijast tätoveerija viitsib mind vastu võtta, selle töö üle vaadata ja siis kirjutada, mis selles tattoos valesti on? Üle üldse ei teagi kuidas sellele autorile läheneda oma kompensatsiooni sooviga.. Olen 99% kindel, et ta saadab mind kukele.
gelik

PostitusPostitas LyAurely » 10 Dets 2015 23:30

Soovitaks uurida veel tarbijakaitseametist ka. Nemad peaksid täpsemalt oskama öelda, et mida täpsemalt oleks vaja teha. Lasereemaldus on väga kallis ja valulik. Pöörduda võib ka väga hea ning tunnustatud tätoveerija poole ja ehk on võimalik teha sellele parandus ehk cover-up.

Eestis veel ei ole keegi sellise kaebusega kuhugi jõudnud (vähemalt meedias ei ole silma jäänud), sest tätoveerimine on tegelikult illegaalne tegevus ja reguleerimata. Seda enam tulen tätoveerijat valides olla hoolikas, sest hiljem kehva töö parandamine on keeruline ja kulukas.
LyAurely

Mine Tegijate arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline