Tatoo tehnika

Räägime erinevatest stiilidest, tehnikatest jm.

Tatoo tehnika

PostitusPostitas alfa1711 » 05 Veebr 2015 07:13

Kuidas käsitled laiemaid nõelu,ma ei oska nenedega kuidagi teha ja seepärast teen peenikestega ja võtab väga palju aega.
alfa1711

Re: Tatoo tehnika

PostitusPostitas Deuce » 05 Veebr 2015 19:54

Katsu oma probleemi pisut täpsemalt lahti rääkida. Mida Sa teha tahad? Milles problem väljendub?
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin

PostitusPostitas alfa1711 » 16 Veebr 2015 12:04

Deuce kirjutas:Katsu oma probleemi pisut täpsemalt lahti rääkida. Mida Sa teha tahad? Milles problem väljendub?

Probleem on selles,et esiteks mul masinad kehvasti löövad,ei võta normaalselt tussi sisse ja ei tee korraga korralikku joont.Oliver mulle kiirkorras küll seletas aga ikkagi jäi palju vajaka. Kuidas neid masinaid reguleerida,samuti ei tea.Olen Oliveri telefoni numbri ära kaotanud,et temaga konsulteerida ja ei oska laiade nõeltega teha peenemaid jooni ja nagu näiteks linnu tiibasid.Olen kuulnud,et neid tehakse isegi 5-e nõelaga. Oleks vaja vaatata,kuidas profid teevad,kas sellist võimalust ei ole,et mõnda töö protsessi saaks kõrvalt vaatajana vaadata?
alfa1711

PostitusPostitas Deuce » 21 Veebr 2015 16:35

Siis on küsimus põhiasjade selgeks tegemises. Kahtlen natuke, kas tuim kõrvaltvaatamine siin abiks on. See vajab natuke rohkem.
Entusiast
Kasutaja avatar
Deuce
Site Admin

PostitusPostitas alfa1711 » 21 Mär 2015 07:33

Selgita mulle sellest koostööst,ma tahan koostööd teha aga kellega ,kus.Saame kokku ja vaata minu aparaate ja selgita mulle täpselt mis ja kuidas? Nii ei ole mingit kasu sellest kirjutamisest ja küsimisest,kui mingit konkreetset vastust ja nõu ei ole. Minu telefon on 56460423,võtame ühendust ja räägime,parem oleks muidugi kokku saada ja silmast silma suhelda ning saaks oma probleemidele selgemad vastused ja ise samuti selgemalt väljenduda.

Viimati tõstisAnonymous, 21 Mär 2015 07:33.
alfa1711

Mine Tätoveerimistehnikate ja -stiilide arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist